Modna marka obuwia dla kobiet

Modna marka obuwia dla kobiet La.Fi to nowa marka obuwia, która powstała z pasji. Jako producent obuwia, z ponad 15-letnim doświadczeniem, postanowiliśmy stworzyć nową linię produktów PREMIUM. Wiedza i doświadczenie pozwala nam zaoferować modne i komfortowe modele obuwia dla kobiet.


Produkcja obuwia dla kobiet

Dysponujemy szerokim zapleczem produkcyjnym i nowoczesnym parkiem maszynowym.


Podążamy za trendami. Poszukujemy najnowszych materiałów u wiodących producentów i starannie je selekcjonujemy. W procesie produkcyjnym używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości, posiadających atesty higieniczności i wytrzymałości. Nasze ekologiczne, wysokogatunkowe materiały syntetyczne i akcesoria oraz nowoczesna technologia produkcji to gwarancja wyjątkowych produktów.

Syntetyczne obuwie dla kobiet wysokiej jakości

Na szczególną uwagę zasługują materiały syntetyczne typu skóra lakierowana, które zostały użyte w naszym obuwiu. Charakteryzują się one zwiększoną elastycznością, wytrzymałością i wyjątkowym efektem wizualnym. Podobnie spody zastosowane w modelach La.Fi, wykonane z wysokogatunkowego TPR, posiadają takie cechy jak wytrzymałość, odporność na ścieranie, antypoślizgowość, estetykę detali.

Aby zwiększyć komfort użytkowania i podnieść jakość naszego obuwia, każdy model posiada wkładki ze skóry naturalnej, dodatkowo podklejone mięciutką pianką.

Nowa kolekcja obuwia damskiego

Kolekcje przygotowujemy z dużą starannością. Każdy etap, od kolorystyki, doboru struktur materiałów, kształtu jak i wysokości obcasów to dla nas podstawy do tworzenia nowoczesnych projektów. Dbamy o każdy detal oferując komfortowe i modne obuwie.