Współpraca z producentem obuwia damskiego


Podobają Ci się nasze produkty? Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zostaw nam kontakt do siebie, odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!

Wyślij do nas wiadomość

  Skontaktuj się z nami telefonicznie

  Biuro Obsługi Klienta:

  +48 690 141 247
  biuro@lafi.pl


  Przedstawiciele Handlowi:

  Bartosz Konieczny

  +48 535 100 268
  bartek@lafi.pl

  Małgorzata Dudziak

  +48 662 061 896
  malgorzata@lafi.pl

  Hurtownia obuwia damskiego

  Hurtownia obuwia damskiego Primeiro Sp. z o.o. jest zlokalizowana na południu Polski w mieście Cieszyn. Oferujemy szeroki wybór obuwia dla kobiet. W naszej ofercie głównie znajdują się modne buty dla kobiet oraz wysokiej jakości obuwie syntetyczne dla kobiet. Oferujemy Państwu możliwości zakupu butów damskich do hurtów, bez wychodzenia z domu.
  Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 690 141 247 i zostaniecie Państwo obsłużenie przez nasze Biuro Obsługi Klienta w profesjonalny sposób lub przekierowani do właściwego handlowca operującego na Państwa obszarze prowadzenia działalności.

  Oferta butów dla kobiet do hurtu

  Na naszą ofertę butów dla kobiet do hurtu składa się bardzo wiele modnych oraz nowoczesnych modeli. Kupując je Państwo w naszej hurtowni butów dla kobiet zaoferujecie swoich klientkom wyższy standarda oferty sklepu stacjonarnego z obuwiem niż dotychczas. Pozwoli to Wam na zdobywanie nowych klientek oraz zwiększenia sprzedaży detalicznej w szerokiej grupie konsumentek, poprzez zaproponowanie nowych modnych modeli butów damskich. Odświeżenie oraz zmiana dotychczasowego asortymentu w Państwa sklepie spowoduje większe zainteresowanie oraz trafienie do szerszego grona klientek niż do tej pory. Wysoka jakość oferowanego przez nas obuwia damskiego spowoduje pozytywne reakcje na oferowane produkty oraz powiększenie grona klientek zwłaszcza wśród młodych klientek.

  Obuwie syntetyczne dla kobiet do hurtu

  Obuwie syntetyczne dla kobiet stanowi zdecydowaną większość naszej oferty. Jest to nasza specjalizacja jako importera obuwia damskiego. Należy jednak zaznaczyć, że skupiamy się na imporcie wysokiej jakości syntetycznego obuwia. O wysokiej jakości niespotykanej do tej pory wśród innych importerów butów damskich. Wyróżnia nas trwałość podeszwy oraz jej komfort z użytkowania. Dzięki zastosowaniu droższego surowca do jej wytworzenia, minimalizujemy wystąpienie jej zniszczenia - reklamacji obuwia.

  Obuwie damskie do hurtu

  Obuwie damskie do hurtu sygnowane naszymi brandami jest nowoczesne oraz modne. Staramy się wykonywać obuwie inne niż wszyscy importerzy. Staramy się wykonywać oryginalne wzornictwo butów dla kobiet. Czym zachwycamy swoich dostawców oraz coraz większą szerze klientek, które pokochały nasze obuwie dla kobiet już od pierwszej kolekcji, która miała premierę w sezonie Wiosna/Lato 2022.

  Damskie mokasyny do hurtu

  Damskie mokasyny do hurtu marka La.Fi zaoferowała bardzo szeroki wybór tego rodzaju obuwia w sezonie Wiosna/Lato 2022. Damskie mokasyny wystąpiły w dwóch rodzajach komfortowych podeszw. Mokasyny na płaskiej podeszwie oraz druga linia mokasynów na grubej podeszwie. Modne wzornictwo oraz wysokiej jakości syntetyczne obuwie damskie z uzupełnieniem mokasynów ze skóry naturalnej dla kobiet bardzo się spodobało naszym klientkom w tej kolekcji.

  Sandałki damskie ze skóry do hurtu

  Sandałki damskie ze skóry do hurtu jako jedyny rodzaj obuwia z naszej kolekcji w całości były wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry. Mimo, że naszą specjalnością jest wysokiej jakości obuwie syntetyczne dla kobiet, uzupełnilśmy nasz katalog o sandałki damskie ze skóry naturalnej. Które dzięki bardzo modnemu i odważnemu wzornictwu świetnie się sprzedało w sklepach zarówno stacjonarnych jaki i sklepach internetowych z obuwiem dla kobiet.

  Klapki dla kobiet do hurtu

  Klapki dla kobiet do hurtu stworzyły w tym roku kolekcje butów na lato 2022. W całości kolekcja była wykonana z wysokiej jakości materiałów. W podeszwach damskich klapek wykorzystaliśmy bardzo wygodny i komfortowy spód typu Fusbet, który charakteryzuje się wysoką wygodą oraz wytrzymałością. Również zdecydowaliśmy się na wykorzystanie grubych spodów w kolekcji letniej ze względu na popularność tego rodzaju obuwia damskiego.

  Czółenka do hurtu

  Czółenka do hurtu, również wzbudziło ogromne zainteresowanie naszych klientów, dzięki nieklasycznemu i bardzo modnemu kwadratowemu słupkowi. Odważne, a jednocześnie bardzo ładne kolory dodatkowo wzmonicły tzw. efekt wow podczas kontraktowania czółenek dla kobiet. Dodatkowych autetem czółenek dla kobiet był wysokiej jakości materiał cholewki zastosowany w tym rodzaju obuwia. Który świetnie się sprawdzi w codziennym użytkowaniu.

  Damskie buty na grubej podeszwie do hurtu

  Damskie buty na grubej podeszwie do hurtu w tegorocznym katalogu Wiosna/Lato 2022 w całości zdominiwały naszą kolekcję! Dzięki odważnej decyzji wyboru tego rodzaju obuwia damskiego na faworyta w kolekcji, odważnie zdobyliśmy bardzo dużą część rynku obuwniczego w Polsce. Zastosowane w każdym modelu skórzanej wkładki o dodatkowych parametrach znacząco poprawiło przyjemność z chodzenia w naszym obuwiu. Zastosowana tego samego rodzaju guma co w pozostałej naszej kolekcji na grubym spodzie dodatkowo SPOTĘGOWAŁA niesamowity komfort oraz przyjemność z chodzenia w butach La.Fi.

  Lakierowane buty damskie